Sözcü Plus Giriş

Kemal Kılıçdaroğlu: Alçaksınız!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon Maçka'da şehit olan Bülbül ve Yılmaz'ın ailelerini telefonla aradı, taziyede bulundu. Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından da "Hain terör saldırısında şehit düşen Eren Bülbül ve Ferhat Gedik'e rahmet diliyorum" dedi.

17:10 -
Kemal Kılıçdaroğlu: Alçaksınız!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

1

Kılıçdaroğlu mesajında, “15 yaşındaki bir çocuğa kurşun sıkacak kadar alçaksınız. Hain terör saldırısında şehit düşen Eren Bülbül ve Ferhat Gedik´e rahmet diliyorum” dedi.

İLGİLİ HABERKahreden haberler: Şehit Eren Bülbül'ün Facebook üzerindeki son mesajı yürekleri dağladı!Kahreden haberler: Şehit Eren Bülbül'ün Facebook üzerindeki son mesajı yürekleri dağladı!
KILIÇDAROĞLU’NDA ACILI AİLELERE TAZİYE TELEFONU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon Maçka’da şehit olan Eren Bülbül’ün ağabeyi Olcay Bülbül ile Tunceli’de şehit olan Astsubay Mehmet Yılmaz’ın babası Yusuf Yılmaz’ı telefonla aradı.

CHP Basın Birimi’nden yapılan açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu, telefon görüşmesinde şehitlere Allah’tan rahmet ve şehitlerin aileleriyle yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

Son güncelleme: android-time 19:36 12.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more