Yılmaz Özdil: Bekir Bozdağ ders olarak okutulmalı!

Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar’la ‘Halk Arenası’ özel bir bölümle ekranlara gelirken, program konuğu usta yazar Yılmaz Özdil yaptığı açıklamada Bekir Bozdağ'ın ders olarak okutulmasını önererek adının "Bekir Bozdağ girişi dersi" olmalı dedi


''Böyle adalet bakanı ders olmalı!'' paylaşan: Sozcu

Usta yazar Yılmaz Özdil, Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası’nda bomba açıklamalarda bulundu. Bekir Bozdağ ders olarak okutulmalı diyen Yılmaz Özdil; “Bekir Bozdağ’a gelirsek… AKP 2100 sene sonra gidecek. Bu ülkede hukuk fakültelerine Bekir Bozdağ dersi koyulsun. 5-6 sene bakanlık yapınca merak ettim. İlahiyat mezunu imam. Aynı zamanda hukuk fakültesi okumuş. Hem din adamı hem hukukçu olamaz nasıl olamaz. İşte Bekir Bozdağ. Bari biri ol, birini yap. Hepsini yapmış, hiçbiri olmamış. Bekir Bozdağ girişi dersi.”

Yılmaz Özdil, “Ergenekon, Balyoz rezaletlerini tamamı Bozdağ dönemi. Bunların rezalet ve kumpas olduğunun ortaya çıkışı Bozdağ dönemi. Şimdi FETÖ operasyonları. 50 bin kişi içeride, giriyorlar, çıkıyorlar. Aslında dünya hukuk tarihine rezaletler silsilesinin tamamı Bozdağ dönemi. Böyle Adalet Bakanı ders olmalı. Adalet Bakanı çocuk gelin sapıklarına af çıkarmaya çalışıyor” dedi.

Yılmaz Özdil: 'Binali Bey, Yetenek Sizsiniz'e katılsın biz de SMS atalım' İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil: 'Binali Bey, Yetenek Sizsiniz'e katılsın biz de SMS atalım'

Usta yazar Yılmaz Özdil, “Adalet yürüyüşü yapılıyor. Kemal bey devam ediyor. Kitleyi yürütmek ciddi bir iştir. Beraber yürüdüğümüz insanlara dikkat etmeliyiz. Hasan Cemal bu ülkede adaletten konuşacak son gazetecidir. Bu yapılsın ama yürüdüğümiz insanlara dikkat edelim. Bir gün işçilerle yürüyelim. Bir gün sendikacılarla, kadınlarla, cinsel istismara uğramış insanlarla, sanatçılarla, hukukçularla yürü. 28 gün yürüyeceksen haber vesilesi olsun” diyerek sözlerine devam etti.

Yılmaz Özdil'den AKP'ye: Kalkınma'dan bile vazgeçtik adaleti bize ver! İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil'den AKP'ye: Kalkınma'dan bile vazgeçtik adaleti bize ver!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...