Flash TV’nin ünlü sunucusu kazayla arkadaşını vurdu

İstanbul'da Flash TV sunucusu Gökhan Taşkın Beyoğlu'nda arkadaşını topuğundan vurduğu gerekçesiyle gözaltına alındı. Emniyette ifade veren Taşkın, olayın "kaza" olduğunu söyledi. Arkadaşının şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakılan ünlü sunucu, "Arkadaşım belimden silahımı almaya çalışırken patladı" dedi.

Flash TV’nin ünlü sunucusu kazayla arkadaşını vurdu

Olay, Beyoğlu’nda meydana geldi. İddiaya göre, Flash TV haber sunucusu Gökhan Taşkın akşam saatlerinde arkadaşı Fatih Sarıdayı ile bir eğlence merkezine gitti. İkili bir süre sohbet ettikten sonra çıktı. İkili sokakta yürüdüğü sırada Gökhan Taşkın, arkadaşını kazayla topuğuna vurdu. Olayın ardından Sarıdayı hastaneye kaldırıldı. Taşkın ise polis tarafından gözaltına alındı. Olayda kullanılan, ünlü sunucuya ait silaha da el konuldu. Emniyette hakkında işlem yapılan Sarıdayı arkadaşının şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı. Taşkın’ın ifadesinde olayın kaza olduğunu belirttiği öğrenildi.

Olayla ilgili konuşan Gökhan Taşkın “Ben gittim ifademi verdim. Arkadaşım benim silahımı belimden almaya çalıştı. Bu sırada silah patladı. İfademi verdikten sonra işimin başına döndüm. Kazayla yaşandı” dedi.

Gökhan Taşkın kimdir? Flash TV spikeri arkadaşını vurdu! İlginizi Çekebilir Gökhan Taşkın kimdir? Flash TV spikeri arkadaşını vurdu!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...