Yeni iPhone ne zaman satışa çıkıyor? (iPhone 8 Türkiye fiyatı ne kadar?)

Yeni iPhone modelleri iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın ne kadar olduğu, Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı ve özellikleri ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Bizler de sizler için yeni iPhone modelleri ile ilgili tüm bilgileri derledik. İşte detaylar...

Yeni iPhone ne zaman satışa çıkıyor? (iPhone 8 Türkiye fiyatı ne kadar?)

Teknoloji devi Apple’ın amiral gemisi akıllı telefonu iPhone’un yeni modelleri tanıtıldı. Peki iPhone 8, iPhone X ve iPhone Plus’ın Türkiye fiyatları ne kadar? Yeni iPhone modelleri Türkiye’de ne zaman satışa çıkıyor?

Buna göre banka, iPhone’un Türkiye’deki satış fiyatını 64 GB’lik modeli için 1468 dolar (yaklaşık 5 bin 100 TL), 256 GB’lik modeli içinse 1690 dolar (yaklaşık 5 bin 900 TL) olarak öngörüyor.

EN UCUZU ABD’DE

Bu şekilde dünyanın en pahalı iPhone’unun Türkiye’de satılması bekleniyor. iPhone yine en ucuz ABD’de alıcı bulacak. Yeni telefon, 999 dolar (yaklaşık 3 bin 460 TL) ile 1149 dolara (yaklaşık 3 bin 980 TL) satışa sunulacak. En ucuz ikinci ülke ise 1020 dolar (yaklaşık 3 bin 550 TL) ve 1170 dolarla (yaklaşık 4 bin 50 TL) Japonya olacak.

iPhone 8 ve iPhone X için çarpıcı iddialar! Apple'dan büyük sürpriz! iPhone 8 ve iPhone X'in özellikleri ne olacak? İlginizi Çekebilir iPhone 8 ve iPhone X için çarpıcı iddialar! Apple'dan büyük sürpriz! iPhone 8 ve iPhone X'in özellikleri ne olacak?

IPHONE 8 VE IPHONE X TÜRKİYE’YE NE ZAMAN GELECEK?

Eylül sonuna doğru ön siparişlerin alınması beklenen iPhone 8’in ekim ortasına kadar Türkiye’de satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

iPhone X’un Türkiye’ye geliş tarihinin net olmamakla birlikte kasım sonunda ön siparişe çıkığ aralık ortasına kadar satışa sunulması bekleniyor.

ALTIN İPHONE 70 BİN DOLAR

HONG Kong merkezli Brikk adlı bir firma, lüks tutkunları için özel bir iPhone X üretti. Lux iPhone X Ingot olarak adlandırılan telefonun dış cephesi tam 250 gram ağırlığında 24 ayar altınla kaplı. Fiyatı 70 bin dolar (yaklaşık 242 bin TL) olarak belirlenen telefon, gelecek yılın ocak ayında teslim edilecek.