Kadınlara mesaj atan sapık bakan istifa etti

İngiltere, genç kadınlara cinsel içerikli mesajlar atarak, "Ben bir bakanım, çok kız arkadaşım var. Güç afrodizyaktır" şeklinde ifadeler kullanan vekil ve KOBİ'lerden Sorumlu Bakan Andrew Griffiths'i konuşuyor. Barda tanıştığı garsonların telefon numaralarını alarak onlara cinsel içerikli mesajlar atan Bakan Griffiths'in yazdıkları ortaya çıkınca istifa etmek zorunda kaldı.

Kadınlara mesaj atan sapık bakan istifa etti

Dört günlük İngiltere teması sırasında ülke basınını etkisi altına alan Donald Trump’tan daha sansasyonel bir olay ülke gündemini hızla değiştirdi. İngiltere’de 2010 yılından beri vekil olarak görevine devam eden Muhafazakar Parti’den Andrew Griffiths’in evli olmasına rağmen birçok kadınla flörtleştiği ve onlara cinsel içerikli mesajlar attıkları ortay açıktı.

Evli ve çocuk sahibi olan Andrew Griffiths skandalın ortaya çıkmasıyla birlikte bugün istifa etti.

Evli ve çocuk sahibi olan Andrew Griffiths skandalın ortaya çıkmasıyla birlikte bugün istifa etti.

İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden Daily Mirror evli ve çocuk sahibi olan Griffiths’in yazışmalarını ifşa etti. Bir barda çalışan ve aynı zamanda mankenlik de yapan Imogen Treharne’ye gönderdiği mesajlarda sapık bakan, “Benim çok kız arkadaşım var. Güç bir afrodizyaktır” dediği öğrenildi. Griffiths’in Treharne’den kendisine “Babacım” demesini istediği de ortaya çıkarken, yaramaz kızları  “yalamak” istediğini de dile getirdiği belirtildi. Griffiths’in “Ben gücü olan babayım. Yaramazları hizaya getirecek babayım” dediği İngiliz basınında geniş yer aldı.

İngiltere Başbakanı May’in yakın kurmayları arasında yer alan ve kabinede kadın haklarını savunan biri olarak görülen Griffiths, bu gelişmenin ardından görevi bıraktı.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...