Sözcü Plus Giriş

Cuma mesajları: Bugüne özel, güncel, anlamlı resimli cuma mesajları…

22 Haziran 2018 Cuma mesajları ile sevdiklerinize özel en güzel ve en anlamlı cuma mesajları haberimizde. Mübarek cuma günü geldi. Müminler için haftanın en hayırlı günü kabul edilen cuma gününe ulaşan sevdiklerinizi tebrik etmek için haberimizdeki en güzel cuma mesajlarını gönderebilirsiniz. Her cuma günü mesaj atarak sevdikleri ile bu özel günü idrak etmek isteyenler için en anlamlı cuma mesajlarını yazımızda derledik. Hayırlı cumalar...

Güncellenme: 09:05, 22/06/2018
Cuma mesajları: Bugüne özel, güncel, anlamlı resimli cuma mesajları…

İslam alemi yeni bir cumaya kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Cuma günü bir bayram havasında kutlanıyor, cuma namazı eda ediliyor, peygamberin sünnetleri yerine getiriliyor, en güzel cuma mesajları paylaşılıyor. Eğer siz de sevdiklerinize göndermek için en anlamlı cuma mesajlarını araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. İşte 22 Haziran en güzel ve en anlamlı cuma mesajları…

22 HAZİRAN EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

*Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

*Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

cuma mesajları

*Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

*Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

*Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

cuma mesajları

*Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı cumalar.

*Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

*Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

*Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

*Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

*Gökten ne yağdı da yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu Dünya’ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sıkıntı bitmedi. Allah’ın rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de O yetişmedi. Kim gizli gizli yalvardı da O işitmedi. Kim Rabbim dedi de O buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle… Hayırlı cumalar.

*Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

İlginizi ÇekebilirCuma namazı nasıl kılınır? Abdest nasıl alınır? Cuma namazı nasıl kılınır? Abdest nasıl alınır?
Yayınlanma Tarihi:23:19,