Sözcü Plus Giriş

Şans Topu sonuçları açıklandı! 8 Ağustos 2018 MPİ şans topu sonucu

8 Ağustos Şans Topu çekiliş sonucu açıklandı! Çarşamba akşamları Milli Piyango İdaresi hem Şans Topu hem de Sayısal Loto çekilişi gerçekleştiriyor. Şans Topu oyununda vatandaşlar 5+1 şanslı rakamı doğru tahmin etmeye çalışıyor. İnternet üzerinden 8 Ağustos Çarşamba Şans Topu çekilişini araştıranlar için büyük ikramiye tutarını ve şanslı rakamları haberimizde derledik. İşte 8 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları...

21:20 -
Şans Topu sonuçları açıklandı! 8 Ağustos 2018 MPİ şans topu sonucu

Şans Topu sonucu açıklandı. Milli Piyango İdaresi, bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 676 bin 864 TL belirledi. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da büyük ikramiye iki kişi arasında paylaşıldı.  Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında noter huzurunda belirlenen şanslı rakamlar:

8 AĞUSTOS ŞANS TOPU SONUCU

 

1, 22, 29, 32, 33 + 12

 

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ – İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

sans-topu-sonucu

 

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABEROn Numara sonuçları açıklandı! MPİ 6 Ağustos çekiliş sonuçları belli oldu!On Numara sonuçları açıklandı! MPİ 6 Ağustos çekiliş sonuçları belli oldu! İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçlarına göre dev ikramiye gelecek çekilişe kaldı... Sayısal Loto'da devir sürüyor!Sayısal Loto sonuçlarına göre dev ikramiye gelecek çekilişe kaldı... Sayısal Loto'da devir sürüyor!

ŞANS TOPU OYUNUNU ÖZELLİKLERİ

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Son güncelleme: 08:33 09.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more