Sözcü Plus Giriş

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları açıklandı! AÖF vize sonuçları sorgulama TIKLA, ÖĞREN!

Binlerce öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi geçtiğimiz günlerde vize sınavlarını düzenlemişti. Bugün ise AÖF sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi üzerinden AÖF vize sınav sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz

22:14 -
Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları açıklandı! AÖF vize sonuçları sorgulama TIKLA, ÖĞREN!

AÖF vize sonuçları açıklandı! Bugün Türkiye'de üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerin yaklaşık yarısı Anadolu Üniversitesi öğrencisi… Bunların bir kısmı; koşulları gereği örgün eğitime devam etme olanağı bulunmayan öğrenciler. AÖF’ten bu dönem güzel bir haber geldi. Öğrenciler bazı dersleri yüz yüze eğitim alarak öğrenebilecek. Ayrıca aşağıda yer alan linkten AÖF sınav sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. İşte AÖF sınav sonuçları ve AÖF hakkında merak edilen ayrıntılar…

AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi eğitim yaptığı toplam 19 lisans, 39 önlisans programıyla, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Kosova, Makedonya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Kuzey Amerika, Suudi Arabistan ve çeşitli Batı Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarına eğitim hizmetini sunuyor.

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİNDE YÜZ YÜZE DERSLER YAPILACAK!

Anadolu Üniversitesi’nden bu sene güzel bir haber geldi:

Anadolu Üniversitesi'nin Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüzyüze derslerin Güz Dönemi 13 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayıp, 11 Ocak 2019 Cuma günü sona erecek.

ogrenci-eokul-shutterstock

Açıköğretim Fakültesi sayesinde örgün üniversite eğitimi almaya imkanı olmayanlar üniversite mezunu olabiliyor.

Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için bazı derslere yönelik ücretsiz yüzyüze derslerin Güz Dönemi 15 Ekim 2018 tarihinde başlıyor. Tüm yurtta 81 il ve 3 ilçede (Alanya, Bandırma, İskenderun) olmak üzere 87 merkezde (İstanbul'da 3 merkez: Avrupa Yakası –Davutpaşa, Anadolu Yakası – Göztepe ve Maltepe; Ankara'da 2 Merkez: Cebeci ve Beşevler) gerçekleştirilecek yüzyüze derslere Açıköğretim öğrencileri, öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecektir.

Açıköğretim öğrencilerinin özellikle zorlandıkları derslere yönelik yapılan yüzyüze dersler, öğrencilerin başarılarına büyük katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ders aldıkları üniversitenin kütüphane, sosyal faaliyetler, konferans, sempozyum gibi bir takım olanaklarından da faydalanabilmektedirler. Yüzyüze derslerde bir araya gelen Açıköğretim öğrencileri kendi aralarında dersleri ve sorunları ile ilgili bilgi paylaşımı olanağı da elde etmektedirler.

Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, 08 Ekim 2018 tarihinden itibaren bulundukları ildeki AÖF Bürosuna başvurarak veya www.anadolu.edu.tr adresinde bulunan Açıköğretim başlığı altındaki “Öğrenme Ortamları” ve oradan da “Yüzyüze Öğretim Hizmetleri” bölümünü inceleyerek öğrenebilirler.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more