Sözcü Plus Giriş

Dündar’dan AKP’ye Şükrü Elekdağ uyarısı

Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar, kendisinin hazırlayıp sunduğu 'Halk Arenası'nda AKP'ye eski diplomat Mustafa Şükrü Elekdağ uyarısında bulundu. Dündar, "Keşke vaktiyle okumuş ve dikkate almış olsalardı. O zaman inanın bugün yapılan yanlışların hiçbirisi yapılmayacaktı" dedi.

Sozcu.com.tr
22:11 -

Marmaris’te yayınlanan Halk Arenası’nı yine gündemi sarsıyor. Birbirinden değerli konukların yer aldığı programda Usta gazeteci Dündar, AKP’ye önemli bir uyarıda bulundu.

1

Dündar, “Ben 2012’den bu yana Sözcü’de köşe yazarlığı yapıyorum ve ayda bir bazen de iki kez eski diplomat Mustafa Şükrü Elekdağ’la dış politika yazarımız olmadığı için o açığı röportajlarla kapatmaya çalışıyorum. Hakikaten ne dediyse doğru çıkmıştır. AKP iktidarının önde gelenleri; lütfen Sayın Elekdağ’ın o tarihten buyana sizin uyguladığınız dış politika rejimiyle ilgili uyarılarını ve önerilerini şöyle bir gözden geçirin. Keşke vaktiyle okumuş ve dikkate almış olsalardı. O zaman inanın bugün yapılan yanlışların hiçbirisi yapılmayacaktı ve biz bugün yüreğimizi yakan, bizi kahreden bu acıların hiçbirini yaşamıyor olacaktık” dedi.

İLGİLİ HABERCHP'li Gülay Yedekçi'den, salonu ayağa kaldıran konuşma!CHP'li Gülay Yedekçi'den, salonu ayağa kaldıran konuşma! 3 4 6 7
Son güncelleme: 22:48 02.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more