Sözcü Plus Giriş

İzmir’de şok saldırı! Saniye saniye kaydedildi

İzmir'de bir otomobilin motosiklete çarpması ve motorun arkasındaki yolcunun öfkeyle otomobili tekmelediği anlar kameraya yansıdı. Otomobil sürücüsünün ise motosiklet üzerindeki kişilerin sinirli olduğunu görünce aracından inmediği görüldü.

20:10 -

Trafikte anlık dalgınlıklar, kazalara davetiye çıkartıyor. İzmir’in Buca ilçesinde de, aracın motosiklete çarptığı anlar kameralara yansıdı. Namık Kemal Caddesi’nde meydana gelen kaza sonrasında ise sinirler gerildi. Kamera görüntülerinde, bir araç motosiklete çarpıyor ve kasksız motosiklet sürücüsü ve yolcu çarpmayla yere savruluyor.

İLGİLİ HABERBisikletlinin köprüden geçmek için yaptığı kurnazlık kameradaBisikletlinin köprüden geçmek için yaptığı kurnazlık kamerada

SİNİRDEN DELİYE DÖNDÜ, ARACA TEKME VE YUMRUK ATTI

Motorun arkasındaki kişi ise kaza sonrasında canını unutuyor ve hemen ayağa kalkıyor. Sinirden ne yapacağını bilmeyen yolcu, araç sürücünün otomobiline saldırıyor.

izmir-iha1_6792117

Araca yumruk ve tekme atan yolcu, sürücünün aşağıya inmesini istiyor; ancak motosiklet sürücüsü ve yolcunun sinirli olduğunu gören otomobil sürücüsü aşağıya inmiyor ve iki kişinin sakinleşmesini bekliyor. Kaydedilen görüntülerde de daha sonra olaya vatandaşlar müdahale ediyor. İki kişi, kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, sürücünün aşağıya inmemesi olası bir facianın da önüne geçiyor. İHA

İLGİLİ HABERMotosikletteki ölüm bir iş yerinin kamerasına yansıdıMotosikletteki ölüm bir iş yerinin kamerasına yansıdı
Son güncelleme: 20:31 29.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more