Sözcü Plus Giriş

Karayalçın: Muhalefetin sesi kesilmek isteniyor

Başbakan eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Halk TV'ye konuk oldu. SÖZCÜ'ye yapılan algı operasyonları ve muhalif medya üzerindeki baskıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Karayalçın, "Bütün bunları bir araya getirdiğimizde toplu olarak değerlendirdiğimizde açık bir biçimde muhalefetin sesinin kesilmek istendiği, çok ciddi tehditler görülmektedir" diye konuştu.

Sozcu.com.tr
20:29 -

SÖZCÜ’ye atılan iftiralara bir tepki de Murat Karayalçın’dan geldi… Halk TV’deki Lale Özan Arslan’ın “Günün Gelişmeleri” programına konuk olan Karayalçın, muhalif medya üzerindeki baskıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABERTürkiye'de bu da oldu: Emin Çölaşan ve Necati Doğru FETÖ'cüymüş! | Son dakika haberleriTürkiye'de bu da oldu: Emin Çölaşan ve Necati Doğru FETÖ'cüymüş! | Son dakika haberleri

Karayalçın şöyle konuştu;

“Emin Çölaşan için bu konuda bir dava açılması bir anlamda tuzun kokmasıdır. Savcının hangi münazaraları dikkate alarak böyle bir girişimi başlattığını bilemem. Bir de her davanın, her konunun bir kamu vicdanı yönü var. Allah aşkına yani Emin Çölaşan ile ilgili çok sayıda insan için ama Çölaşan’ı yakından tanıdığım için söylüyorum. Emin Çölaşan ile ilgili böyle bir şeyi hangi vicdana sığdırabilirsiniz.

Bütün bunları bir araya getirdiğimizde toplu olarak değerlendirdiğimizde açık bir biçimde muhalefetin sesinin kesilmek istendiği, çok ciddi tehditler görülmektedir. Benim vicdanım bunları kabul etmiyorum.”

İLGİLİ HABERMeral Akşener'den Sözcü'ye destek ziyareti | Son dakika haberleriMeral Akşener'den Sözcü'ye destek ziyareti | Son dakika haberleri İLGİLİ HABERBu iddialar SÖZCÜ'ye yapışmazBu iddialar SÖZCÜ'ye yapışmaz
Son güncelleme: 20:38 11.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more