Sözcü Plus Giriş

Mercedes’ten mayıs ayına özel kampanyalar

Mercedes-Benz Türk, Mayıs ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %0,79 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak da mümkün. Ayrıca hafif ticari ve ticari araç kampanyaları da var!

Sozcu.com.tr
10:00 -
Mercedes’ten mayıs ayına özel kampanyalar

Mayıs ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL'ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

mercedes-benz-a-serisi-kopya

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL'ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,79 faiz oranından yararlanılabiliyor.

mercedes-benz-c-serisi-kopya

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,79 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

mercedes-benz-e-serisi-kopyaİLGİLİ HABEROtomobil alacaklara mayıs fırsatları!Otomobil alacaklara mayıs fırsatları!

Anneler Günü Aktivitesi

Anneler günü kapsamında yapılacak olan aktivitede annelere Mercedes-Benz Collection ürünü hediye ediliyor. Sosyal medyada #BenimYıldızımAnnem ile annesini etiketleyip ona olan sevgisini yorum olarak paylaşan müşteriler, aktivite kapsamında belirlenmiş Mercedes-Benz Collection ürünlerinden birini kazanma şansı yakalıyor.

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri'ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40'a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40'a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Yaz Lastik Kampanyası

Yaz geldi, avantajlı lastik yenileme dönemi başladı! Mercedes-Benz yetkili servislerinde Continental, Goodyear, Michelin otomobil lastikleri %20
indirimli, üstelik 4 adet lastik alan müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor. Ayrıca tüm lastikler dış etkenli hazarlara karşı 24 aya
kadar garantili!

Bahar Bakım Kampanyası

Otomobilinizin periyodik bakımlarında müşteriler, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nı tercih ederek, çekilişle Mercedes-Benz B-Serisi kazanma
şansını yakalıyor. Üstelik 5 yaş ve üstü Mercedes-Benz sahipleri %30'a varan yedek parça indiriminden de faydalanabiliyor ve müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz X-Class'a sahip olmak isteyen müşterilere, 2017 model yeni araç alımlarında 8.400 TL'ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2017 model Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure model araçlarda, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL'ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %0,99 sabit faiz oranı ve 531 TL'den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

mercedes-benz-x-class-kopya

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in Mayıs ayında 2018 model Vito'ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL'ye varan kredi kullanımında %1,34 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito'ya 576 TL'den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

mercedes-benz-vito-select

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine
sahip Sprinter araçlar için 2017 modellerinde Mayıs ayına özel 15.750 TL'ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2017 model Sprinter araç alımlarında
Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %0,99 sabit faizli kredi ile aylık 531 TL'den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

mercedes-benz-sprinter-kopya

Mercedes-Benz Kamyonlarda Ayrıcalıklı Fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in, 2017 Model yılı ve altı Mercedes-Benz İnşaat/Çekici kamyon modelleri için Mayıs ayında geçerli olacak;  araç+servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde, kurumsal müşteriler; 250.000 TL kredi tutarı için, 36 ay vade, % 1,11 faiz oranı ve 8.549 TL aylık ödemeyle Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.

mercedes-benz-actros-1842-kopya

Aynı kampanyada kurumsal müşteriler Euro kredi tercih ettiği takdirde € 75.000 'ya varan kredi tutarları için %0'dan başlayan faiz oranları ve € 883 'dan başlayan aylık ödemeler sunuluyor.

Mercedes-Benz Otobüslerde “Yıldızını Seç” Kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mayıs ayı kampanyası kapsamında 2017 model Mercedes-Benz Travego 15 SHD model otobüs alımlarında müşterilerine özel bir kampanya sunuyor.

mercedes-benz-travego-kopya

Kampanya kapsamında kullanımında 750.000 TL kredi tutarı için, 36 ay vadeli %0,99 sabit faiz oranı ile 25.080 TL aylık ödeme fırsatıyla sunuluyor.

Son güncelleme: 08:57 12.05.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more