Sözcü Plus Giriş

Uçakta olay çıkardı… Ünlü oyuncuyu yaka paça indirdiler!

Rusya'da ünlü oyuncu Lidiya Velejeva, rötar yapan uçakta olay çıkarınca görevliler tarafından aşağı indirildi. Velejeva'nın görüntüleri ülkenin gündemine oturdu.

Sozcu.com.tr
15:02 -
Uçakta olay çıkardı… Ünlü oyuncuyu yaka paça indirdiler!

53 yaşındaki Lidiya Velejeva, Rusya’nın Moskova şehrinden İsrail’in Tel Aviv şehrine gitmek üzere Aeroflot Havayolları’ndan bilet almıştı.

Kabine gelerek yerine oturan ünlü oyuncu, teknik arıza nedeniyle iki saati aşkın süre rötar yapan uçakta önce yolcularla sonra da uçuş ekibiyle tartıştı.

Ayağa kalkarak diğer yolculara bağıran Velejeva, “Ben bir oyuncuyum. Bu bilet için 204 bin ruble ödedim. Çoğunuz ise uçuş milleriyle bilet alıyorsunuz” dedi.

Velejeva’nın götürülüşü böyle görüntülendi.

Kabin ekibi bir türlü sakinleşmeyen Velejeva’yı havalimanı polisine teslim ederken, güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Velejeva uçaktan yaka paça indiriliyor.

Lidiya Velejeva.

Uçak Velejeva olmadan Tel Aviv’e doğru harekete geçerken, ünlü oyuncunun gözaltına alındığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERVideoyu gören gözlerine inanamadı! Jackson hayranları sosyal medyayı karıştırdıVideoyu gören gözlerine inanamadı! Jackson hayranları sosyal medyayı karıştırdı

 

İLGİLİ HABERJennifer Aniston'dan çok konuşulacak hareket! Daha önce hiç yapmadım dedi ve...Jennifer Aniston'dan çok konuşulacak hareket! Daha önce hiç yapmadım dedi ve...
Son güncelleme: 17:23 31.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more