Sayıştaş Başkanlığı’na sözleşmeli bilişim personeli alacak

Sayıştaş Başkanlığı'nın Bilgi İşlem Birim Başkanlığında, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi uyarınca Programcı olarak istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 2'nci maddesinin birinci fıkrasının (c) bendine uygun olarak sözlü sınavla (Sözlü sınav mesleki bilgi ve uygulamayı ölçer nitelikte olacaktır.) personel alınacaktır. Son başvuru tarihi 06 Mayıs 2019 tarihinde mesai bitimidir. Sözleşmeli Programcı alımına ilişkin şartlar ve açıklamalar Sayıştay Başkanlığı (www.sayistay.gov.tr) internet adresinde duyurulmuştur. İşte Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr yayımlanan Sayıştaş Başkanlığı 9 personel alımı ilanı...

Sayıştaş Başkanlığı’na sözleşmeli bilişim personeli alacak

Sayıştaş Başkanlığı’na sözleşmeli bilişim personeli alımı ilgili tüm detaylara aşağıdaki link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

POZİSYON UNVANI, ADEDİ VE ÜCRETİ

Programcı, dokuz (9) adet.

Tavan ücreti, brüt 6372.49 TL'yi geçmemek üzere Başkanlıkça belirlenecek sözleşme ücreti ile en az 1240.67 TL net ek ödemede bulunulacaktır.