Antalya’da AKP’den istifa eden 300 kişi İYİ Parti’ye katıldı

Antalya’da AKP üyesi 300 kişi düzenlenen mini törenle İYİ Partiye katıldı. İYİ Parti Antalya il başkanı Ahmet Aydın, partisine katılım töreninde yaptığı konuşmada, “Siyaset umut ile yapılır, umudu olan insan inanç yüklüdür, geleceğimiz umut kurtarır inanç inşa eder” dedi.

Antalya’da AKP’den istifa eden 300 kişi İYİ Parti’ye katıldı

İYİ Parti Antalya il binasındaki törenine, İYİ Parti il başkanı Ahmet Aydın, Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Kepez ilçe başkanı Osman Bulut, Muratpaşa ilçe başkanı Mustafa Gönenç ve partililer katıldı.

ÜLKEMİZDE ÜRETİM DURDUĞU ÇİFTÇİNİN PERİŞAN OLDU

resim2_7242676

AKP'den istifa ederek iyi partiye katılanlar adına konuşmaya yapan Yusuf Öztürk, “Ülkemizde üretim durduğu çiftçinin perişan olduğu bir dönemde, Suriyelilere her türlü imkânı sunan hükümetine tepki göstermek adın partimiz AKP'den istifa ediyoruz” diye konuştu.

resim3_7242675 resim4_7242674 resim5_7242671

“BU İNSANLAR İKTİDAR PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİLER”

İYİ Parti il başkanı Ahmet Aydın, partilerine katılan 300 kişinin İYİ Parti'ye inandığı için cesurlar hareketine omuz verdiklerini kaydetti. Aydın şöyle konuştu; “Biz Milletimize inandık, onların adaletli muhakemeye sini gördükçe daha coşku ve inançla doluyoruz. Başarmak için gece gündüz çalışarak milletimize hizmet vermek için söz veriyoruz. Çünkü bu insanlar iktidar partisinden istifa ederek aramıza katıldılar”
İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal da yaptığı konuşmada, İYİ Parti'nin sağlıklı doğmuş ve sağlıklı büyüyen bir parti olduğunu vurgulayarak, “İyilik çemberini genişletmek için aramıza katılan yeni üyelerimize hoş geldin derken, politik çalışmalarımızda önümüzü açan sn. İl başkanıma çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

31 Mart tepkisi! AKP'nin bir teşkilatı daha istifa etti İlginizi Çekebilir 31 Mart tepkisi! AKP'nin bir teşkilatı daha istifa etti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...