Sözcü Plus Giriş

Dondurma almaya çıkıp 9 gündür kayıp olan Gizem bulundu!

Aydın'ın Efeler ilçesindeki evinden dondurma almak için çıkan, Gizem Akdağ'dan (17), 9 gündür haber alınamıyor. Kızlarının hayatından endişe eden ailesi, yerini bilen ya da görenlerin emniyet güçlerine haber vermesini istedi. Gizem Akdağ (17), 9 gün sonra Gökmen Günal (17) ile birlikte jandarmanın uygulama noktasında durdurduğu yolcu minibüsünde bulundu.

22:47 -
Dondurma almaya çıkıp 9 gündür kayıp olan Gizem bulundu!

Gizem Akdağ, 3 Ağustos günü saat 15.00 sıralarında bakkaldan dondurma almak içim Ata Mahallesi’ndeki evlerinden çıktı. Ancak, aradan uzun süre geçmesine rağmen eve dönmedi. Ailesi, endişeye kapılarak önce bakkalda ardından da gidebileceği yerlerde Gizem’i aradı. Aramalarından sonuç alamayan aile, polis ve jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Aradan geçen 9 günün ardından kayıp Gizem geçtiğimiz gün bulundu.

JANDARMANIN DURDURDUĞU YOLCU MİNİBÜSÜNDE BULUNDU

Aydın’ın Efeler ilçesindeki evinden dondurma almak için çıkan Gizem Akdağ (17), 9 gün sonra Gökmen Günal (17) ile birlikte jandarmanın uygulama noktasında durdurduğu yolcu minibüsünde bulundu. Her yerde aranan Gizem Akdağ´ın kaçırıldığı şüphesi ile alarma geçen polis ve jandarma ekipleri, bugün saat bugün saat 21.30 sıralarında Söke-Milas karayolu üzerinde uygulama yaptı. Söke ilçesine giden bir yolcu minibüsünü durduran ekipler, yolculara yaptıkları kimlik kontrolünde Akdağ ve Günal’ın minibüste olduğunu tespit etti. Kayıp kız ve onu kaçırdığı ileri sürülen genç jandarma karakoluna götürüldü.

DHA

Son güncelleme: android-time 09:30 13.08.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more