Sözcü Plus Giriş

Güvenlik müdürü, kapıyı açmayan iki kadın görevliyi dövdü!

Samsun'da bir güvenlik müdürü, kendisine kapıyı açmayan kadın güvenlik görevlilerine ağır hakaretler edip tekme tokat saldırdı. Kadın güvenlikçileri yerlerde sürükleyen güvenlik müdürüne görüntülerin ortaya çıkmasından sonra soruşturma açıldı.

13:41 -

Ne yazık ki Türkiye’de kadına şiddet haberlerine her gün, her saat hatta neredeyse her dakika yenileri eklenmeye devam ediyor.

6 ay önce yaşanan bu olay da görüntüleri izleyenlerin kanını dondurdu.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit Yerleşkesi içerisinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı Karadeniz Kız Yurdu’nda görevli güvenlik müdürü M.K., kendisine kapıyı açmadıkları iddiasıyla iki kadın güvenlik görevlisine tekme tokat saldırdı.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından apar topar M.K.’nın görev yeri değiştirildi, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı. (DHA)

İLGİLİ HABERAvukatlar Ceren Özdemir cinayetini değerlendirdiAvukatlar Ceren Özdemir cinayetini değerlendirdi İLGİLİ HABERCeren Özdemir'in katil zanlısından 'neden?' sorusuna akılalmaz yanıt! Ordu'ya kimi öldürmeye gitti?Ceren Özdemir'in katil zanlısından 'neden?' sorusuna akılalmaz yanıt! Ordu'ya kimi öldürmeye gitti?

 

Son güncelleme: 14:11 05.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more