Sözcü Plus Giriş

Halit Ergenç’e trafikte saldıran 2 kişi serbest bırakıldı

Ünlü oyuncu Halit Ergenç'e trafikte saldıran iki kişi görütüldükleri Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Olay anı ise kameralara anbean yansıdı.

18:30 -

Edinilen bilgiye göre, Halit Ergenç saat 10.00 sıralarında Etiler’de aracıyla ilerlerken dikiz aynasından makas atarak hızla gelen otomobili fark etti. Ergenç, yavaşlayarak makas aracın durmasını sağladı. Araçtan inen Y.E.A. ve M.A., Ergenç’e sözlü ve fiziksel saldırı da bulundu. Halit Ergenç’e yumruk da atan 2 kişi daha sonra araçlarına binerek kaçtı. Halit Ergenç’in Etiler Polis Merkezi’ne giderek durumu bildirmesi üzerine çalışma başlatan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan 2 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Ünlü oyuncu Ergenç, yaşadıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Halit Ergenç olayı şöyle anlattı:

“Bugün sabah saatlerinde trafik güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde seyreden bir araç içerisinden inen iki kişinin tehdit, hakaret ve fiziksel saldırısına uğramış bulunmaktayım. Konu ile ilgili resmî makamlar nezdinde gerekli işlemleri başlattım. Trafik kurallarını ihlal ederek, toplumun güvenliği tehdit eden bu davranış biçimiyle ilgili tüm yasal haklarımı kullanarak, konunun takipçisi olacağımın bilinmesini isterim.” DHA

İLGİLİ HABERHalit Ergenç'e saldırı!Halit Ergenç'e saldırı!
Son güncelleme: 18:48 01.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more