Sözcü Plus Giriş

Polis tayin sonuçları açıklandı

Polis tayinleri memur ve aileleri tarafından heyecanla bekleniyordu.Polis memuru, başpolis memuru, komiser yardımcısı, komiser ve başkomiser atama sonuçları açıklandı. Ataması yapılan personel POLNET sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabiliyor.

10:30 -
Polis tayin sonuçları açıklandı

Polis tayinleri açıklandı. EGM tarafından gerçekleştirilecek tayinler binlerce polis ve ailesini yakından ilgilendiriyor. Emniyet Genel Müdürlüğü, polis tayin sonuçlarını açıkladı. Ataması yapılan personel POLNET sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilir.

POLİS ŞARK TAYİNLERİ AÇIKLANDI

“Emniyet Genel Müdürlüğü ilgili mevzuat hükümlerince belirlenen 2019 Yılı Genel Atamaları çerçevesinde Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı, Kıdemli Başpolis Memuru, Başpolis Memuru ve Polis Memuru rütbelerindeki toplam 21.733 personelin atama ve yer değiştirme işlemi gerçekleştirildi.

Bu doğrultuda;
1'inci hizmet bölgesinden 2'nci hizmet bölgesine 9.931 personelin,
2'nci hizmet bölgesinden l'inci hizmet bölgesine 10.786 personelin,
2'nci hizmet bölgesinden 2'nci hizmet bölgesine 1.016 personelin atama işlemleri yapılmış olup 42.421 personelin ise ipka talepleri kabul edildi.

Ataması yapılan personel, Pol-Net sisteminden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak atama bilgisine ulaşabilmektedir.

Türk Polis Teşkilatı olarak tüm personelimize yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İLGİLİ HABEREmniyet teşkilatı perişan! Evlenemiyorlar, okul seçemiyorlar, ev taşıyamıyorlar...Emniyet teşkilatı perişan! Evlenemiyorlar, okul seçemiyorlar, ev taşıyamıyorlar...

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin 18. maddesinde mazeret atamalarına ilişkin detaylar açıklanmıştır.

Mazeret Atamaları (3)

Madde 18 – (Değişik: 16/2/2016-2016/8539 K.)

Mazeret atamaları aşağıdaki hallerde talep edilebilir.

a) Personelin veya eş ve çocuklarının hastalığı nedeniyle bulunduğu yerde görev yapamayacağının tam teşekküllü Devlet hastanesinden veya üniversite hastanesinden, özel üniversite hastanesi hariç, alınan sağlık kurulu raporu ile belgelenmesi.

b) 38 inci maddede yer alan eş durumu ve 40’ıncı maddede yer alan öğrenim durumu ile ilgili şartların ortaya çıkması.

c) Personelin boşanması ve boşandığını mahkeme ilamı ile belgelemesi üzerine kendi talebi.

d) 7’nci maddenin birinci fıkrasının (d) bendinde sayılanların kendi istekleriyle atanma talebinde bulunması.

(3) Bu madde başlığı “Atama İşlemlerinin Zamanı ve Bildirme” iken, 16/2/2016 tarihli ve 2016/8539 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı Eki Yönetmeliğin 9 uncu maddesiyle metne işlendiği şekilde değiştirilmiştir.

İLGİLİ HABERBekçilik sınavı ne zaman? 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı sınav takvimi...Bekçilik sınavı ne zaman? 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı sınav takvimi...

.

Son güncelleme: 22:27 04.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more