Sözcü Plus Giriş

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 28 öğretim üyesi alacak! İşte başvuru detayları…

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr adresinden 28 öğretim üyesi alacağını duyurdu. Yayımlanan ilan ile birlikte başvuru detayları da belli oldu.

09:40 -
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 28 öğretim üyesi alacak! İşte başvuru detayları…

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nden yapılan açıklamada; “Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerinde belirtilen şartları sağlayan öğretim üyeleri alınacaktır.

1 – Profesör adayları; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan bir dosyayla birlikte bir dilekçeyi rektörlüğe altı nüsha olarak teslim eder. Adaylar, bu başvurularında yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.

2 – Doçent ve Doktor öğretim üyesi adayları; özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir dosyayı dört nüsha olarak, ilanda belirtilen süre içerisinde teslim eder.” denildi.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more