Sözcü Plus Giriş

Tarkan’dan arsa tartışmalarıyla ilgili açıklama!

Pop müziğin ünlü ismi Tarkan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki (İBB) imar dosyasıyla ilgili tartışmalar üzerine açıklama yaptı.

17:52 -
Tarkan’dan arsa tartışmalarıyla ilgili açıklama!

Pop müziğin ünlü ismi Tarkan’ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki (İBB) imar dosyası, 6’ncı kez Meclis’e gelmişti. Konuyla ilgili Tarkan’ın sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Söz konusu arsa ile ilgili kimseden bir rant beklentisi ya da ayrıcalık isteğinin olmadığını vurgulayan Tarkan şu ifadeleri kullandı;

*Konuyla ilgili 13 yılı aşkın süredir ben de her vatandaş gibi hukuksal haklarımı kullanarak başvurularımı yapmış ve mağduriyetimin giderilmesi için bu doğrultuda ilerlemişimdir.

*Benimle ilgili olumsuz bir algı yaratmaya çalışan kaynakların daha duyarlı olmalarını ve aslı olmayan bilgilerle kamuoyunu etkilemeye çalışmamalarını rica ediyorum.

*Konuyla ilgili detaylı teknik bilgi ve hukuki açıklama hukuk danışmanlarım tarafından kamuoyu ile ayrıca paylaşılacaktır. DHA

İLGİLİ HABERTarkan'ın imar dosyası 6'ncı kez İBB Meclisi'ne geldi!Tarkan'ın imar dosyası 6'ncı kez İBB Meclisi'ne geldi!

AVUKATI DA AÇIKLAMA YAPTI

Tarkan’ın avukatı Yunus Egemenoğlu da açıklamada bulundu. Yapılan başvurunun eski olduğuna vurgu yapan Egemen oğlu, habere konu olan dilekçenin 2017’ye ait olduğunu söyledi.

İşte Tarkan’ın avukatı Egemenoğlu’nun yaptığı o açıklama;

Son güncelleme: 19:13 22.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more