Sözcü Plus Giriş

Akdeniz’de yine deprem! AFAD ve Kandili Rasathanesi son depremler listesi…

Akdeniz’in Girit Adası açıklarında sabah saatlerinde 4.8 şiddetinde deprem meydana geldi. 11.4 kilometre derinlikte gerçekleşen deprem paniğe neden oldu. Deprem sonrası bölgede artçı depremler de meydana geldi. İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD verilerine göre yaşanan son depremler listesi…

09:09 -
Akdeniz’de yine deprem! AFAD ve Kandili Rasathanesi son depremler listesi…

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ve T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Girit Adası açıklarında meydana gelen 4.8 şiddetindeki depremden sonra oluşan hareketliliğe dair son verileri paylaşıyor. İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD verilerine göre yaşanan son depremler listesi…

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

EVİNİZİN ALTINDAN FAY HATTI GEÇİYOR MU? İŞTE ADIM ADIM FAY HATTI SORGULAMA

Evinizin altından fay hattı geçip geçmediğini öğrenmek için MTA resmi internet sitesi üzerinde yer alan uygulamaya aşağıda verdiğimiz link aracılığıyla giriş yapınız. Ardından faylar butonuna tıklayarak Türkiye üzerinden geçen bütün fayları görüntüleyebilirsiniz. Evinizin konumunu belirleyin, evinizin ardından fay hattı geçip geçmediğini kolayca öğrenebilirsiniz.

EVİMİN ALTINDAN FAY HATTI GEÇİYOR MU? TIKLA ÖĞREN!

AFAD fay hattı sorgulama ekranına ise e-Devlet girişi yaparak ulaşılabiliyor. E-Devlet girişi yaptıktan sonra önünüze gelen ekranın sol üst kısmında bulunan arama bölümüne adresinizi yazarak evinizin altından fay hattı geçip geçmediğini sorgulayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERMuğla için korkutan deprem gerçeği!Muğla için korkutan deprem gerçeği!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more