AKP’li vekil corona virüsüne yakalandığını duyurdu

AKP İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, sosyal medya hesabından corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

AKP’li vekil corona virüsüne yakalandığını duyurdu

AKP İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımla corona virüsü (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Evde izole altına alındığını duyuran Kaynarca, testinin pozitif çıktığını açıkladığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

* Bir süredir hastanede tedavi gören Eşim Yavuz Kaynarca'nın bugün itibariyle Covid-19 testi negatif çıktı. Antikor oluşumu ise bizi çok mutlu etti. An itibariyle de taburcu oldu. Elhamdülillah.

* Eşim ve oğullarımdaki rahatsızlık nedeniyle yeniden test oldum. Yapılan en son Covid-19 testim ise pozitif çıktı. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum.

* Eşimin yoğun bakım sürecinde desteğini, sevgisini ve dualarını esirgemeyen tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Tüm hastalara Allah'tan (c.c) şifa diliyorum. (İHA)

Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara: Yarınki toplantıda yeni önlemler alınabilir İlginizi Çekebilir Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara: Yarınki toplantıda yeni önlemler alınabilir

Sağlık Bakanlığı'ndan sağlık çalışanlarına istifa yasağı İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanlığı'ndan sağlık çalışanlarına istifa yasağı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Bilim Corona Covid-19 istanbul istifa Sağlık Sağlık Bakanlığı sosyal medya Tülay Kaynarca Twitter
Loading...