Çılgın Süper Loto sonuçları açıklandı! 25 Ağustos Süper Loto kazanan numaralar…

Süper Loto’da büyük ikramiye katlanarak arttı. Tamamen özelleşmesiyle birlikte şans oyunu severlerin gündeminden düşmeyen Süper Loto çekiliş sonuçları merak ediliyor. İşte Süper Loto 25 Ağustos sonuçları ve ikramiye dağılımı…

Çılgın Süper Loto sonuçları açıklandı! 25 Ağustos Süper Loto kazanan numaralar…

Süper Loto’nun son yapılan çekilişinde büyük ödülü kazanan çıkmamıştı ve dün yapılan çekilişte de ikramiye devretti. 60 rakam arasından doğru 6 sayıyı tahmin edenlerin büyük ödülü kazandığı Süper Loto’da sonuçlar bilet numarasına yazarak online olarak da sorgulanabiliyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Süper Loto’nun çekilişi dün akşam saat 21.30’da noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Süper Loto’da şanslı rakamlar;
60 – 6 – 48 – 5 – 10 – 3

OTOMATİK DE OYNANABİLİYOR

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.