Sözcü Plus Giriş

Portakaldan yaptığı maske ile türkü söyleye söyleye Taksim’de yürüdü

Corona virüse karşı portakal kabuğundan yaptığı maske ile önlem alan bir vatandaş türkü söyleyerek Taksim Meydanı’nda dolaşması ilginç görüntüler oluşturdu. Organik maske ise görenleri şaşkına çevirdi.

Güncellenme: 19:27, 09/04/2020
Portakaldan yaptığı maske ile türkü söyleye söyleye Taksim’de yürüdü

Yeni tip corona virüse (Covid-19) karşı vatandaşların maskeyle dışarı çıktığı görüntüler artık normalleşti. Ancak bazı vatandaşların ise kendilerine has yöntemlerle corona virüsten korunmaya çalışması renkli görüntüler oluşturmaya devam ediyor.

TÜRKÜ SÖYLEYEREK GEZDİ

Taksim Meydanı'nda ise bir vatandaşın aldığı önlem ilginç bir görüntü oluşturdu. Bir aydır ücretsiz izinde ve evde olduğunu söyleyen 37 yaşındaki Ahmet Cemil isimli bir kişi, canının sıkıldığını söyleyerek portakal kabuğundan yaptığı maske ile meydanda görüntülendi. Türkü söyleyerek meydanda dolaşan Cemil'in organik maskesi ise görenleri şaşkına çevirdi.

“BU MASKEDEN VİRÜS GEÇMEZ”

“Önce sağlık ve vitamin” diyen Ahmet Cemil, “Virüs dolayısıyla iş yok. Evde de sıkıldım. Mecbur kendimizi korunmak zorundayız. Önce sağlık ve vitamin. Bu maskeden virüs geçmez. Vitamini kabuğunda. Temizlik işçisiyim. Buraya da gezmeye geldim. Maske aslında alacaktım. Ama baktım dışarı da yasak var, mecbur bunu kullandım“ ifadelerini kullandı. İHA

İlginizi ÇekebilirCorona virüsüne karşı aldığı önlemle gülümsettiCorona virüsüne karşı aldığı önlemle gülümsetti