Prof. Dr. Refika Ferda Artuz hayatını kaybetti

Ankara Numune Hastanesi’nde Cildiye Klinik Şefi olarak görev yapan Prof. Dr. Refika Ferda Artuz, hayatını kaybetti. Artuz'un iki senedir beyin kanseri tedavisi gördüğü ifade edildi.

Prof. Dr. Refika Ferda Artuz hayatını kaybetti

Ankara Numune Hastanesi Cildiye Servisi Klinik Şefi Prof. Dr. Refika Ferda Artuz, kanser hastalığı sebebiyle yaşamını yitirdi.

Prof. Dr. REFİKA FERDA ARTÜZ KİMDİR?

Prof. Dr. Refika Ferda Artüz, Ankara Numune Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Kliniği bölümünde görev almıştır. Antakya doğumlu olan Prof. Dr. Refika Ferda Artüz Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirmiş, Ankara’ya geçmeden önce Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmıştı. Profesörlük unvanına da orada kavuşmuştu.

Bir efsane daha corona virüsüne yenik düştü: Prof. Dr. Sedat Tellaloğlu hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Bir efsane daha corona virüsüne yenik düştü: Prof. Dr. Sedat Tellaloğlu hayatını kaybetti Prof. Dr. Feriha Öz corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Prof. Dr. Feriha Öz corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ankara Ankara Üniversitesi beyin CHP Corona Çorum Covid-19 Hatay Hitit Üniversitesi istanbul kanser Twitter YouTube
Loading...