Sözcü Plus Giriş

Elazığ depremi sonrası Meteoroloji’den kritik uyarı

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili bir açıklama da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden geldi. Meteoroloji, deprem bölgesinde gece sıcaklığının eksi 7 ila eksi 12 civarında olacağını belirtti.

23:07 -
Elazığ depremi sonrası Meteoroloji’den kritik uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Elazığ Sivrice’de meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Meteoroloji tarafından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

* Deprem bölgesi ve yakın çevresinde bu gece havanın az bulutlu ve açık geçeceği, bu nedenle gece sıcaklıklarının yer yer -7 ila -12 derece civarına düşeceği tahmin edildiğinden vatandaşlarımızın aşırı soğuk ve don riskine karşı tedbirli olmaları önem arz etmektedir.

İLGİLİ HABERElazığ'daki deprem sonrası yangın!Elazığ'daki deprem sonrası yangın! İLGİLİ HABERDeprem başladığında ne yapılmalı? İşte alınacak önlemlerDeprem başladığında ne yapılmalı? İşte alınacak önlemler İLGİLİ HABERDeprem uzmanı Naci Görür açıkladı: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı!Deprem uzmanı Naci Görür açıkladı: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı! İLGİLİ HABERAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı olduAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı oldu İLGİLİ HABERElazığ depremi canlı yayında yakaladı!Elazığ depremi canlı yayında yakaladı! İLGİLİ HABERElazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi!Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi! İLGİLİ HABERPütürge Belediye Başkanı Sülük: Depremde 100'den fazla bina yıkıldıPütürge Belediye Başkanı Sülük: Depremde 100'den fazla bina yıkıldı İLGİLİ HABER Bakan Soylu'dan deprem açıklaması: 4 kişi hayatını kaybetti, 84 kişi yaralı Bakan Soylu'dan deprem açıklaması: 4 kişi hayatını kaybetti, 84 kişi yaralı
Son güncelleme: 10:50 13.02.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more