Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 23 Ağustos Süper Loto çekiliş sorgulama ekranı…

Yenilenen yüzü büyük ilgi toplayan Süper Loto’da kazandıran numaralar belli oldu. Kuponlarını dolduran ve büyük ikramiyeyi kazanmak için heyecanla bekleyen vatandaşlar, çekiliş sonuçlarını merak ediyordu. Büyük ikramiye tutarının 30 milyon TL olduğu Süper Loto’da bu hafta 6 bilen çıkmadı. İşte 23 Ağustos Süper Loto bilet sorgulama ekranı…

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 23 Ağustos Süper Loto çekiliş sorgulama ekranı…

Tamamen özelleşmesiyle birlikte kuralları değişen ve büyük ikramiyesi artan Süper Loto çekilişi dün akşam 21.30'da canlı yayın ile gerçekleştirildi. 60 rakamın arasından şanslı 6 numarayı bilenin büyük ikramiye kazanacağı Süper Loto çekiliş sonuçları haberimizde…

23 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ

Süper Loto'nun 23 Ağustos tarihli 10. çekilişi dün akşam saat 21.30'da yapıldı. Süper Loto'da şanslı rakamlar şu şekilde; 13-16-35-37-54-56

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SORGULAMA EKRANI

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!