Sözcü Plus Giriş

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone AVM’lerdeki mağazalarını kapattı

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone, Corona virüsün yayılmasını engellemek amacıyla AVM'lerdeki satış satış noktaları geçici olarak kapattı.

20:10 -
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone AVM’lerdeki mağazalarını kapattı

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone da bir yandan online işlemler merkezleri üzerinden hizmet verirken diğer yandan müşteriyle yüz yüze geldikleri satış noktalarında bir dizi düzenlemeye gitti. Buna göre, 21 Mart 2020 Cumartesi gününden geçerli olmak üzere üç operatörün Türkiye genelindeki AVM’lerde bulunan tüm satış noktaları geçici olarak kapatıldı.

Üç operatör çalışma saatlerini de yeniden düzenledi. Operatörlerin cadde mağazaları pazartesi-cumartesi günleri 12.00-18.00 arasında hizmet verecek. Pazar günü ise tüm satış noktaları kapalı olacak.Her üç operatör de çalışma günü ve saatleri ile ilgili Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) ve Ulaştırma Bakanlığı ile yakın temas halinde çalışıyor.

İLGİLİ HABERYedi AVM daha faaliyetlerini durdurduYedi AVM daha faaliyetlerini durdurdu İLGİLİ HABERBoyner ve YKM dahil birçok firma Corona nedeniyle mağazalarını kapattı!Boyner ve YKM dahil birçok firma Corona nedeniyle mağazalarını kapattı!

 

Son güncelleme: 23:05 20.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more