Sözcü Plus Giriş

Umre dönüşü karantinada kaldıktan sonra evine dönen kadın, coronadan öldü

Umre ziyaretinden dönen bir kadın, Kayseri’de karantinada tutulduktan sonra memleketine gönderildi. Diyarbakır’ın Silvan ilçesine gelen kadın, aynı akşam rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldıktan 10 gün sonra corona virüsü nedeni ile hayatını kaybetti.

17:31 -
Umre dönüşü karantinada kaldıktan sonra evine dönen kadın, coronadan öldü

Yaklaşık 1 ay önce umreden dönen Selva Korkutan (70) Kayseri'de karantinaya alındı. 15 günlük karantina sonunda corona virüsü testleri negatif çıkan Korkutan, memleketi Silvan'a gönderildi.

AYNI AKŞAM HASTANEYE KALDIRILDI

Silvan'a gelen Korkutan, aynı akşam yüksek ateş ve solunum şikayeti ile hastaneye kaldırıldı. Corona virüsü testi pozitif çıkan kadın, hastanede tedavi altına alındı.

AİLE FERTLERİ KARANTİNAYA ALINDI

Korkutan, dün akşam saatlerinde corona virüsü nedeni ile hayatını kaybetti. Korkutan'ın cenazesi ilçeye bağlı Bayrambaşı beldesinde defnedilirken, aile fertleri ise karantinaya alındı. İHA

İLGİLİ HABERUmreden dönen kişi ölünce, mahalle karantinaya alındı!Umreden dönen kişi ölünce, mahalle karantinaya alındı! İLGİLİ HABERKayıp umreciler ortaya çıktı... Dikkat çeken detayKayıp umreciler ortaya çıktı... Dikkat çeken detay
Son güncelleme: 21:36 15.04.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more