Bolivya’da askeri eğitim uçağı evin üzerine düştü

Bolivya’nın Cochabamba kentinde Hava Kuvvetlerine bağlı askeri eğitim uçağının evin üzerine düşmesi sonucu ilk belirlemelere göre bir kişi hayatını kaybetti. İki pilot kazadan önce kendilerini uçaktan fırlattı.

Bolivya’da askeri eğitim uçağı evin üzerine düştü

Bolivya'nın Cochabamba kentinin Saracaba bölgesinde Hava Kuvvetlerine bağlı Hongdu JL-8 tipi askeri eğitim uçağı bir evin üzerine düştü. Kazada ilk belirlemelere göre bir kişi hayatını kaybederken, çok sayıda yaralı olduğu bildirildi. İki pilotun ise kazadan önce uçaktan kendilerini fırlattıkları görüldü.

Kazanın ardından Hava Kuvvetlerine bağlı kurtarma ekipleri bölgeye gelerek, patlama tehlikesi nedeni ile bölgedeki vatandaşları tahliye etti. Her iki pilota da şu ana kadar ulaşılamazken, kazanın neden meydana geldiği henüz bilinmiyor.

Çevrede bulunan vatandaşlar ise, cep telefonları ile uçağın düşüşünü ve pilotların paraşütle iniş yaptığı anları anbean kaydetti.

Uçakta panik: Gövdesi üzerine iniş yaptı İlginizi Çekebilir Uçakta panik: Gövdesi üzerine iniş yaptı ABD'de uçak seyir halindeki aracın üzerine düştü İlginizi Çekebilir ABD'de uçak seyir halindeki aracın üzerine düştü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...