KKTC’de kaçak göçmen operasyonu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından kaçak göçmenlere yönelik operasyonda, 26 düzensiz göçmen yakalandı.

KKTC’de kaçak göçmen operasyonu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığına bağlı Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kaçak göçmenlere yönelik operasyonda Akdeniz’de fırtınaya yakalanan 26 düzensiz göçmen yakalandı.

Operasyon sonucunda 2’si kadın, 1’i çocuk ve 23’ü erkek olmak üzere toplam 26 düzensiz göçmenin güvenli bir şekilde karaya çıkarıldığı ifade edildi.

Düzensiz göçmenleri zodyak bot ile Ada’ya getiren Y.D. G. (45) ve M. A.(24) adlı insan kaçakçılarının Koruçam burnu açıklarında tespit edilerek Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurları tarafından yakalandığı ifade edildi.

İnsan kaçakçılarının Girne Polis Müdürlüğü’nde gözaltına alındığı bildirildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor. DHA

Hatay'da bir ucu Suriye'de olan tünel bulundu: 24 göçmen yakalandı İlginizi Çekebilir Hatay'da bir ucu Suriye'de olan tünel bulundu: 24 göçmen yakalandı Kaçak göçmenler sokağa çıkma yasağında kamyonetle düğüne giderken yakalandı İlginizi Çekebilir Kaçak göçmenler sokağa çıkma yasağında kamyonetle düğüne giderken yakalandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...