Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi Nur Fettahoğlu
L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi Nur Fettahoğlu
L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi, başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu oldu. Fettahoğlu, Eva Longoria, Jane Fonda, Doutzen Kroes, Irina Shayk gibi L'Oréal Paris'in sayısız yıldızları arasında yerini aldı.
Alışveriş 21 Mart 2019 - 11:56

Dünya kozmetik devi L’Oréal’in en güçlü markalarından olan L’réal Paris, güzelliği ve pozitif enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken Nur Fettahoğlu ile cilt bakım kategorisinde yer alan ‘Yaş Uzmanı’ lansmanıyla yepyeni bir işbirliğine imza attı.
L’Oréal Paris ailesinin bir parçası olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Nur Fettahoğlu “Kadınlara uzun yıllardır ‘Biz buna değeriz’ söylemi ile değerli olduklarını hissettiren ve değişim yaratan büyük bir aileye katıldığım için onur duyuyorum. Türk kadınlarına ulaşıyor olmak ve gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmaları için yol göstermek benim için çok anlamlı. Bakımımı ve güzelliğimi L’Oréal Paris’in deneyimine emanet etmiş olmaktan dolayı da çok mutluyum. Gücünü bilimden alan uzmanlığı ile cilt bakımında trendler yaratan L’Oréal Paris, ‘Biz buna değeriz' söylemi ile kadınların gücünü destekleyerek onlara kendi hayatlarının ve kararlarının hakimi olmaları mesajını veriyor. L’Oréal Paris kadınını temsil etmek bu açıdan da gurur verici” dedi.