Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kişiliğinizi yansıtan tasarımlar
Kişiliğinizi yansıtan tasarımlar
Yaşam alanları, mekan sahiplerinin kişiliklerini yansıttıkça çok daha fazla dikkat çekiyor. Son dönemlerde ise özellikle kumaşları, şekilleri ve sunduğu konforla 70’leri anımsatan retro çizgiler ön plana çıkıyor.
Ev Dekorasyon 6 Şubat 2018 - 14:35

MEKANA RUH KATMAK İÇİN…

Bir mekanı dekore ederken, öncelikle ihtiyaçları saptamak gerek. Daha sonra da, bu ihtiyaçları karşılayacak mobilyaların zevkinize hitap etmesi gerek. İhtiyaç ve zevkin aynı mobilyada birleştiği noktada sıra, karakterinizi yansıtacak detaylara geliyor. Yaşam alanlarına ruh katmak için, doğru renkleri, malzemeleri ve iyi formları seçmek gerekiyor. Mekanın bütününü bir konsept olarak ele alırken, uygulamada ölçümleme, uzmanlık ve sofistike yaklaşım modern mekanların olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

deko-ic

KADİFESİZ OLMAZ!

2018'de öne çıkan dekorasyon trendleri arasında kadife kumaşlar yer alıyor. Yemek masasına eşlik edecek sandalyelerden oturma gruplarına, fiskos koltuklarından okuma koltuklarına pek çok alanda kullanılan kadife koltuklar, yine gündemde. Bulunduğu ortama retro bir dokunuş olarak yansıyan bu kumaşlar, uygulandığı her tasarıma farklı bir hava katıyor.

deko-ic-2

TASARIM SEÇİMİNE DİKKAT

Tasarım ürünler, dekore ettiğiniz ortamda kişiliğinizi yansıtmak için önemli görevler üstleniyor. Tıpkı bu salonda kullanılmış altın detaylı ayna tasarımı, detaylara uyum sağlayan arkalıklarıyla dikkat çeken koltuklar gibi… Bu salonda separatör, dev vazolar gibi farklı objeler de retro detaylara şık bir şekilde eşlik ediyor.

Etiketler