Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beneteau sahipleri, sosyal aktivite kapsamında bir araya geldi
Beneteau sahipleri, sosyal aktivite kapsamında bir araya geldi
Bodrum'da cemiyet hayatının ünlü isimleri ve deniz tutkunları Beneteau Sailing Fest’te bir araya geldi… Beneteau sahiplerinin renkli yarışında eğlenceli anlar yaşandı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 1 Ağustos 2018 - 11:28

Beneteau'nun Türkiye distribütörü, D-Marin Turgutreis ev sahipliğinde yepyeni bir festivale imza attı. Bu yıl ilk kez düzenlenen özel yelken festivali Beneteau Sailing Fest'e 47 Beneteau yelkenlide 300 deniz sevdalısı katıldı.

MÜCADELE RENKLİYDİ

Teknelerin boylarına göre 5 farklı kategoride mücadele ettiği yarışta Yiğit Eroğlu'nun Budaev, Emir İçgören'in Ameera 5, Aydın Yurdum'un Goblin 4, Bahadır Pekcan'ın Ilona ve Cem Gözen'in Burgan Bank Pupa yelkenlisi kendi kategorilerinde birinci oldu.

emirkeremzeynepbeserlericgoren
EĞLENCELİ DAKİKALAR YAŞANDI

Üç gün boyunca süren festivalde SUP (stand up paddle board) atölyesi, SUP Yoga, Pirelli 1100 Cabin ile test sürüşleri, kahvaltı ve yarış sonrası partileriyle hem denizde hem karada keyifli dakikalar yaşandı.

Kupakazananekipler