Colin Farrell’dan Batman açıklaması: Yine Penguen olmak istiyor

Bu yıl Batman filmindeki Penguen rolüyle herkesi kendisine hayran bırakan Colin Farrell, Batman filmlerinin devam etmesi halinde ikonik karakter Oswald Cobblepot olmak istediğini açıkladı. Farrell, halihazırda Penguen'i odağına alan HBO yapımı dizide rol almaya hazırlanıyor.

Colin Farrell’dan Batman açıklaması: Yine Penguen olmak istiyor

Son yıllarda beyaz perdede villian olarak öne çıkan Colin Farrell, bu yıla damgasını vuran The Batman’deki Penguen rolüyle dikkatleri çekmişti. Farrell, yeniden Oz Cobblepot olmak istediğini açıkladı.

Matt Reves’in yönetmenliğini yaptığı ve The Batman, pandemi sonrası sinema endüstrisini hareketlendiren yapımlardan biri oldu.

Filmde ikonik karakter Penguen’i canlandıran Colin Farrell, Entertainment Weekly’e verdiği bir röportajda Matt Reeves’in çağırması halinde yeniden bu rolde oynamak istediğini söyledi.

Farrell, aynı zamanda Penguen’i odağına alan yeni dizinin çekimleri ile ilgili de açıklamalar yaptı. HBO yapımı dizide de yer alan Farrell, Reeves’in projenin içinde olduğunu söyledi: “Yaptıkları konusunda çok takıntılı ama HBO Max’in The Penguin dizisinin de tamamı bitti. Yani o yönetmeyecek ama senaryoların yapısı ona ait.”

Colin Farrell yeni filmini çekerken panik atak geçirdi İlginizi Çekebilir Colin Farrell yeni filmini çekerken panik atak geçirdi Jason Momoa, Ben Affleck'in yeniden Batman olarak döneceğini açıkladı İlginizi Çekebilir Jason Momoa, Ben Affleck'in yeniden Batman olarak döneceğini açıkladı Pandemi dönemine rağmen gişede parladı: The Batman'den rekor hasılat İlginizi Çekebilir Pandemi dönemine rağmen gişede parladı: The Batman'den rekor hasılat
Loading...