Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fatma Turgut ve Demir Demirkan’dan rock-akustik bir sahne…
Fatma Turgut ve Demir Demirkan’dan rock-akustik bir sahne…
Demir Demirkan ve Fatma Turgut, siyah beyaz tuşların başına geçecek ve en sevilen şarkılarını seslendirecek
Kültür Sanat 13 Şubat 2017 - 15:53

Alternatif rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Fatma Turgut, solo kariyerinin ilk single'ı İlkbaharda Kıyamet'in prodüktörlüğünü de üstlenen besteci ve müzisyen Demir Demirkan ile akustik bir konser vermek üzere İş Sanat'a konuk oluyor.

fatma

FATMA TURGUT

Dokunaklı sesi ve içten yorumuyla son dönemin dikkat çeken solistleri arasında yer alan Fatma Turgut, Perili Sirk, Diğer Masallar ve Leyla'nın Hikâyesi isimli üç albümden çok sayıda hit çıkaran Model ile birlikte, Roxy Müzik Günleri Billboard Özel Ödülü, Kral Müzik Ödülleri En İyi Grup Ödülü, Altın Kelebek Müzik Ödülleri En İyi Grup Ödülü ve Kristal Elma En İyi Reklam Müziği Ödülü gibi birçok ödülü paylaştı.

demir

DEMİR DEMİRKAN

2003 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye birincilik getiren ‘Everyway That I Can' adlı şarkının söz yazarı ve bestecisi olan ve bir dönem Türk rock müziğine damga vurmuş gruplardan Pentagram'ın gitaristliğini üstlenen Demir Demirkan ise, yorumculuk, şarkı yazarlığı ve gitaristliğin yanı sıra prodüktörlük, film müziği ve orkestral kompozisyon dallarıyla da yakından ilgileniyor.

Son güncelleme: 16:16 - 13.02.2017