Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlhan İrem’den çarpıcı Atatürk mesajı
İlhan İrem’den çarpıcı Atatürk mesajı
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hepimiz aynı gemideyiz" sözlerine ünlü sanatçı ilhan İrem, "Biz ışıl ışıl Cumhuriyet Gemisindeyiz" karşılığını verdi.
Kültür Sanat 11 Ağustos 2018 - 19:59

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Rize İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında “Biz hepimiz aynı gemideyiz. Bu gemi yürüdüğünde hep birlikte kazandığımız gibi delinip su aldığında da hepimiz aynı akıbete düçar olacağız” ifadelerini kullandı.

Bu sözlerin ardından ünlü sanatçı İlhan İrem sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ünlü sanatçı “Biz ışıl ışıl Cumhuriyet Gemisindeyiz. Kaptanımız bütün insanları kamplaştırmadan, ötekileştirmeden aynı sıcaklıkla kucaklayan ve halkına asla yalan söylemeyen Mustafa Kemal Atatürk'tür. Sizinle #AynıGemideDeğiliz” dedi.

a