Sözcü Plus Giriş

2019 yılında vizyona girmesi merakla beklenen filmler! Captian Marvel, Avengers, Shazam…

2018 yılı sinemada yoğun, sinemaseverler için de güzel bir yıl oldu. Pek çok önemli yapım vizyona girdi. Yeni yıla girmeye çok az bir süre kalmışken 2019'da vizyona girecek en heyecan verici sinema filmlerini Sinefilm Rehberi sunucusu Aytaç Akyurt sizler için listeledi.

Aytaç AKYURT
Güncellenme: 16:13, 05/11/2019
HELLBOY

HELLBOY

2004 ve 2008 yılında film çekilmiş olsa da Hellboy serisi sil baştan başlıyor. Hellboy, Merlin’in eşi ve Kan Kraliçesi Nimue ile yüzleşmek üzere İngiltere’ye geliyor. Ancak savaşları dünyanın sonunu getirecek. Hellboy’un amacı ise buna engel olmak.

X-MEN DARK PHOENIX

X-MEN DARK PHOENIX

Bu filmin başrolünde Game of Thrones’tan bildiğimiz Sophie Turner var. Profesör X karakterini ise James McAvoy canlandırıyor. Başı dertte olan Dark Phoenix, kendi gücünü kontrol edemediği için X-Men ekibinin yardımına muhtaç.

 

ALITA: BATTLE ANGEL

ALITA: BATTLE ANGEL

Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde eder. Savaş meleği kahramanımız, ailesini korumak için tehlikeli insanlara karşı koyuyor.

 

CAPTAIN MARVEL

CAPTAIN MARVEL

Marvel hayranları uzun zamandır bu filmi bekliyor. Tabii ki kaptan marvel’dan bahsediyoruz. Marvel evreninin en güçlü karakteri olan bu kadın, serideki birçok soru işaretini cevaplayabilir.

 

SHAZAM

SHAZAM

İlk kez 1939’da sahneye çıkan Shazam, beyaz perdeye geri dönüyor. Bu sıra dışı süper kahramanın ortaya çıkması için genç Billy Batson’ın sihirli kelimeleri söylemesi yeterli.

 

AVENGERS 4

AVENGERS 4

Son filmdeki hüsrandan sonra Yenilmezler takımı için gelecek karanlık görünüyordu. Ancak Kuantum Bölgesi’nden çıkmanın bir yolunu bulan Ant-Man, Yenilmezler için bir umut ışığı yakabilir.

 

JOHN WICK: CHAPER 3

JOHN WICK: CHAPER 3

İlk iki filmde zincirleme devam eden olayların devam edeceği bir final filmi. John Wick iki nedenden ötürü firari. Kellesi için 14 milyon dolarlık bir ödül konulan John Wick, temel bir kuralı ihlal etti; çünkü otelde birini öldürdü.

 

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME

Dünyayı tehdit eden yaratıkları yok etmek için bir araya gelen Spider-Man ve Mysterio'nun hikâyesi. Genç Peter Parker'ın maceralarının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

JOKER

JOKER

Joker, Batman’in gölgesinde kalmayı hak etmeyen, ciddi derinliğe sahip bir karakter. Bu yüzden de sadece onu anlatan bir film ne zaman çekilecek diye hep merak ediliyordu. Sonunda Joaquin Phoenix’te karar kılındı. Joker’in hikayesini Todd Phillips çekiyor ve kadroda Robert De Niro da var.

Kamera: Kubilay Altuğ
Seslendiren: Yaşar Özer

Yayınlanma Tarihi:12:49,