Murat Cemcir festivalde, ekürisi Ahmet Kural Sıla konserinde!

Bu yıl 7'incisi düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası'na katılan Murat Cemcir, Çalgı Çengi İkimiz filminin gösterimin ardından sinemaseverlerle buluştu. Cemcir, kendisine Ahmet Kural'ın nerede olduğunu soran izleyicilere, "Sıla konserinde" dedi. 

Murat Cemcir festivalde, ekürisi Ahmet Kural Sıla konserinde!

7. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nın üçüncü gününde birbirinden iddialı yapımlar yine seyirci ile buluştu.

Festival kapsamında gerçekleştirilen ‘Çalgı Çengi İkimiz’ filminin gösterimine filmin yapımcısı Necati Kocabay, yönetmeni Selçuk Aydemir ve başrol oyuncusu Murat Cemcir katıldı.

MURAT’I GÖNDERDİK, HAZIRLANIP GERİ DÖNDÜ

Bodrum Türk Filmleri Haftası'na ilk kez 7 yıl önce katıldıklarını dile getiren Yönetmen Selçuk Aydemir, yeni filmleri ‘Ailecek Şaşkınız’ı da seyirciye tanıttı. Bir seyircinin; “Nasıl bir araya geldiniz?” sorusuna; “Görücü usülü!” diye esprili bir yanıt veren Aydemir, “Bu sektör içinde enteresan bir karşılaşma oldu. Başka bir görüşme yaptığımız, başka bir oyuncu vardı. Ancak görüşmeye söz verdiği saatte gelmedi. O sırada Murat Cemcir de başka bir filmin senaryosu ile ilgili görüşmek için ofisteydi. Biz de diğer oyuncu hakkında konuşurken, Murat; ‘Ben oynayabilirim bu rolde’ dedi. Hayatımda da Murat'ı ilk defa görüyorum ve inanın çok garip bir tipti. Biz Cemcir'i gönderdik. Sonra okuma provası olduğu günü öğrenmiş ve o gün oraya o karaktere bürünerek gelmiş. ‘Kurbanlık’ diye bir filmdi. O karakterin kıyafetini giymiş. ‘Tokat’ şivesi çalışmış. Ben bir izledim ve bayıldım. O gün bugündür beraberiz. Yani o gün tuttu kopardı, rolü” açıklamasını yaptı.

‘AHMET SILA’NIN YANINDA’

Sevilen oyuncu Murat Cemcir ise bir seyircinin “Ahmet Kural nerede?” sorusuna Murat Cemcir, “Sıla konserinde!” diye yanıt verdi.

Ahmet Kural sevgilisini yalnız bırakmadı İlginizi Çekebilir Ahmet Kural sevgilisini yalnız bırakmadı
Murat Cemcir 'Umarım herkes çok beğenir' İlginizi Çekebilir Murat Cemcir 'Umarım herkes çok beğenir'

Loading...