Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nesin Vakfı’nda 23 Nisan coşkusu
Nesin Vakfı’nda 23 Nisan coşkusu
2001 yılında çocuklarla 'Bayram gibi bir bayram' kutlamak amacıyla yola çıkan Nesin Vakfı, geleneksel hale gelen 23 Nisan Şenliği'nin 18’incisini düzenliyor. Her yıl daha fazla kişinin ilgisini çeken etkinliklere bu yıl yaklaşık 10 bin kişinin katılması bekleniyor.
Kültür Sanat 19 Nisan 2018 - 11:09

23 Nisan Çocuk Şenliğini çocukların eğlendikleri bir bayram hayaliyle hayata geçirdiklerini belirten Nesin Vakfı Genel Müdürü Süleyman Cihangiroğlu, “Nesin Vakfı çocukları için başlattığımız bu etkinlikler her yıl yeni katılımlarla büyüdü; artık bir şenlik havasına büründü. Şenliğimizin ünü gibi kalabalık katılımı da sınırlarımızı aştı çoktan. Bu vesileyle destekleriyle etkinliğimize katkıda bulunan tüm bağışçılarımıza da teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıl 6 binden fazla katılımcıyla dolu dolu bir gün geçirdik. Bu yıl da yine çocukları keyifli bir gün bekliyor” dedi.

23 Nisan Şenliği’ne okullar kendi etkinlikleriyle katılıyor. Etkinliğe katılan çocukları resim atölyesinden duvar boyamaya, seramik atölyesinden uçurtmaya ve ritimden masal çadırına pek çok etkinlikle renklenecek dopdolu bir gün bekliyor.