Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pentagram 30’uncu yılını sahnede kutluyor
Pentagram 30’uncu yılını sahnede kutluyor
Pentagram, 30'uncu yılını sahnede kutlamayı sürdürüyor. Son olarak bu özel yıl için 'Akustik' albümünü çıkaran grup, önceki akşam sevenleriyle buluştu.
Kültür Sanat 6 Haziran 2017 - 10:10

Geçtiğimiz gece Kadıköy DorockXL’da akustik performansları ve tüm kadrosu ile sahneye çıkan Pentagram, kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Davulda Cenk Ünnü, bas gitarda Tarkan Gözübüyük, gitarlarda Hakan Utangaç, Metin Türkcan, Demir Demirkan ve vokalde Gökalp Ergen ile bu müzikal yolculuğun efsane isimleri Murat İlkan ve Ogün Sanlısoy aynı sahnedeydi. 1987’den bugüne yaptıkları albüm ve konserlerdeki yüksek voltaj elektrikle tanınan Pentagram, her yaştan takipçisine akustik performansları ile yeni ve farklı bir deneyim yaşattı.

pentagram3CAN GOX VE MOR VE ÖTESİ DE SAHNE ALACAK

DorockXL sahnesinde birbirinden özel isimleri ağırlamaya devam ediyor. Bu hafta sonu cuma Can Gox, cumartesi Mor ve Ötesi İstanbullu müzikseverler ile buluşacak.