Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pusula’dan yeni single
Pusula’dan yeni single
Pop-rock grubu Pusula, yeni single'ı Rüya'yı dinleyicilerin beğenisine sundu.
Kültür Sanat 1 Haziran 2019 - 09:39

Pusula’nın solistliğini Mehmet Ali Akın yaparken, davulda Özgür Şirin, basgitarda Mustafa Ülke, gitar ve vokalde Yunus Emre Tokmak, yine gitar ve vokalde Selim Korkmaz yer alıyor. 2017 yılında bağımsız olarak yayınladıkları “Gel” isimli 4 şarkılık EP'nin ardından Kırk Sekiz Müzik yapım ile anlaşarak yeni single çalışması olan “Rüya”yı, bugün dijital platformlarda yayınladı.

Söz, müzik ve düzenlemesi Yunus Emre Tokmak’a ait olan parça, kimi zaman gördüğümüz çoğunlukla da unuttuğumuz bazen hiç uyanmak istemediğimiz düşlerden yola çıkılarak yazıldı. Pop-rock soundu ile birlikte elektronik müziğe de göz kırpan parçanın prodüktörlüğü grubun kendisi tarafından üstlenildi. Bodrum Zeus Müzik Stüdyosunda kaydedilen parçanın Mix ve Masteringi Aras Kutay tarafından tamamlandı. Görsel tasarımları da grubun kendisine ait olan parçanın klibi Onur Medya yapımcılığında Emre Özsoy tarafından çekildi.

Son güncelleme: 13:42 - 01.06.2019