Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ve Erdal Beşikçioğlu setlere dönüyor! İşte ünlü yönetmenle yeni projesi
Ve Erdal Beşikçioğlu setlere dönüyor! İşte ünlü yönetmenle yeni projesi
En son iki yıl önce “46 Yok Olan” dizisinde beraber çalışan ödüllü yönetmen Serdar Akar ile usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu iddialı bir film projesinde buluştu.
Kültür Sanat 24 Mart 2018 - 18:46

İki ünlü ismi buluşturan filmin adı “Çiçero”… Projenin yapımcısı ise 5,5 milyon seyirciyi sinemaya çeken “Ayla” filminin yapımcısı Dijital Sanatlar… Yapım şirketi tıpkı Ayla filminde olduğu gibi yine yaşanmış bir hikâyeyi beyazperdeye taşıyor. “Çiçero”da 2. Dünya Savaşı'nda Alman ordusuna ajanlık yapan bir Türk'ün kahramanlık öyküsü etkileyici bir dille anlatılacak.

Erdal Beşikçioğlu'na Dijital Sanatlar'ın patronu Mustafa Uslu geçen yıl Müslüm filmi için de teklif götürmüştü. Ancak yapılan görüşmelerin ardından taraflar başka bir proje için el sıkıştı. Bu sezon “Çiçero”nun dışında “Türk Gangster”, “Visa's For Life” gibi 8 film projesini daha hayata geçirme planı yapan yapım şirketinin Murat Boz'la da “Mavi'nin Rüyası” isimli duygusal bir film projesi bulunuyor.