Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yüzüklerin Efendisi’nin “Gollum”u Covid-19’a karşı bağış için Hobbit’i canlı okuyacak
Yüzüklerin Efendisi’nin “Gollum”u Covid-19’a karşı bağış için Hobbit’i canlı okuyacak
Yüzüklerin Efendisi serisinde Gollum karakterini canlandıran Andy Serkis, salgınla savaşmada yardım toplanması için Hobbit kitabını baştan sona canlı yayında okuyacak.
Kültür Sanat 8 Mayıs 2020 - 08:42

İngiliz aktör Andy Serkis, J.R.R Tolkien’in Hobbit kitabını ara vermeden baştan sonra canlı yayında okuyacak. Elde edilecek gelir ise NHS Charities Together ve Best Beginnings vakıflarına bağışlanacak.

Yaklaşık 12 saat sürmesi beklenen yayının detaylarına, Serkis’in “Hobbitathon Covid-19 Go Fund Me Page” sayfasından erişelecek. Yayında 100 bin pounddan fazla yardım toplanması hedefleniyor.

DepoPhotos

Andy Serkis’in yaptığı açıklamada, “Sokağa çıkma yasağında birçoğumuz tecrit halinde mücadele veriyoruz. Bu zorlu dönemlerde, sizi bugüne kadar yazılmış en muhteşem fantastik maceralardan birine götürmek istiyorum. Şu anda yardıma en çok ihtiyaç duyanlar için olağanüstü işler yapan iki harika vakfa yardım toplamak amacıyla Orta Dünya’da oturarak geçecek 12 saatlik maraton” ifadesini kullandı.

Etiketler