Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Afrika Kıtası’nın en güney ucu neresidir? Kim Milyoner Olmak İster
Afrika Kıtası’nın en güney ucu neresidir? Kim Milyoner Olmak İster
Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Afrika Kıtası'nın en güney ucu neresidir sorusu bölüme damga vurdu. Peki, Afrika Kıtası'nın en güney ucu neresidir İşte merak edilen sorunun yanıtı....
Magazin 22 Haziran 2019 - 22:15

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıktı. En çok izlenilen yarışma programı olan ve her bölümde farklı farklı sorularla bilgi tazeleyen Kim Milyoner Olmak İster’in bu bölümünde ‘Afrika’ sorusu bölüme damga vurdu. Seyirciler, Afrika Kıtası’nın en güney ucu neresidir sorusunu yanıtını merak etmeye başladı. İşte Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan sorunun yanıtı…

Afrika Kıtası’nın en güney ucu neresidir

CEVAP: İğneler Burnu

 

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

.

Son güncelleme: 22:24 - 22.06.2019