Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Özgeçen kimdir? Aleyna Özgeçen nereli ve kaç yaşında?
Aleyna Özgeçen kimdir? Aleyna Özgeçen nereli ve kaç yaşında?
Aleyna Özgeçen, 2003 doğumludur. Lise öğrenimine devam eden Aleyna Özgeçen ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Yüz Yıllık Mühür adlı dizi ile yaşamıştır. Şimdi, Aleyna Özgeçen'i daha yakından tanıyalım. Aleyna Özgeçen kimdir? Aleyna Özgeçen nereli ve kaç yaşında?
Magazin 26 Ekim 2018 - 07:51

Şu sıralar Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Gülperi adlı dizide Bedriye karakterini canlandıran Aleyna Özgeçen hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Aleyna Özgeçen kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

Aleyna Özgeçen Müslüm filminde de yer aldı.

Aleyna Özgeçen Müslüm filminde de yer aldı.

ALEYNA ÖZGEÇEN KİMDİR?

Aleyna Özgeçen, 2003 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimine lisede devam etmektedir. Aynı zamanda Nuran Zengin Manager Casting Oyunculuk Atölye'de 1 yıl kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Yüz Yıllık Mühür dizisi ile yaşamış; Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Ezgi Gör, Emir Özyakışır gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisinde Bedriye karakterine hayat vermektedir. Aleyna Özgeçen Müslüm Gürses'in hayatının anlatıldığı Müslüm sinema filminde de Cedye karakterini canlandırmıştır. Aleyna Özgeçen, 1.60 metre boyunda 56 kilodur.

Aleyna Özgeçen’in rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Gülperi (Bedriye) (TV Dizisi)
2018 – Müslüm (Cedye) (Sinema Filmi)
2016 – Yüz Yıllık Mühür (TV Dizisi)

Son güncelleme: 07:52 - 26.10.2018