Sözcü Plus Giriş

Athena’dan Harbiye çıkarması!

Türk Rock müziğinin başarılı isimlerinden Athena, önceki akşam Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında hayranları ile buluştu.

Mustafa KIZGINYÜREK
Güncellenme: 13:43, 06/08/2018
Athena’dan Harbiye çıkarması!

3 saate yakın sahnede kalan Athena, Harbiye'yi dolduran 5000 kişi için eğlencenin fitilini ‘Kalbi’, ‘Kafama Göre’ ve ‘Arsız Gönül’ ile ateşledi. Yıllar içinde kitlesini genişleten, her performansı kolay kolay hafızalardan silinmeyen Athena, ilk albümleri ‘Skalonga’dan son albümleri ‘Altüst’e  kadar, hit olmuş şarkılarının yanı sıra farklı müzik türlerini kendi tarzlarında yorumladı.
athena_harbiye_04_08_2018_-5AHMET ASLAN SÜRPRİZİ

Konserin ikinci yarısında Harbiye'yi dolduran binlerce kişiyi bekleyen büyük sürpriz Ahmet Aslan oldu. “Grup olarak bizi çok etkileyen, sevgili dostumuz, Ahmet Aslan” diyen Gökhan Özoğuz alkışlar eşliğinde konserin ikinci yarısında Ahmet Aslan'ı sahneye davet etti. Ahmet Aslan ile Athena ‘Yarin Derdini Ver Bana’, ‘Geberiyorum’ ve “Minnet Eylemem”i birlikte yorumladı.
athena_harbiye_04_08_2018_-3

Harbiye Açıkhava konser alanını hınca hınç dolduran Athena grubunu izlemeye gelen isimlerin arasında usta tiyatrocu Haldun Dormen, Engin Öztürk ve başarılı iş insanı Kaan Boyner ve sevgilisi de yer alıyordu.
haldun-dormen