Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV yayın akışı: Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman?
ATV yayın akışı: Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman?
Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. İddialara göre; diziler ortak bir karar sonucu tatile girdi. Sezon arasında yeni yıl tatili 3 hafta sürecek. Yeni bölüm ise 23 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanacak. İşte ATV yayın akışı ve Sen Anlat Karadeniz son bölüm özeti...
Magazin 2 Ocak 2019 - 19:38

Sen Anlat Karadeniz her hafta Çarşamba akşamları ATV’de yeni bölümleri ile yayınlanıyor. Dizi severler Sen Anlat Karadeniz’i ATV yayın akışında göremeyince merak etti: Sen Anlat Karadeniz neden yok? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Dizi severleri üzen bir iddia ortaya atıldı. İşte Sen Anlat Karadeniz hakkında merak edilen ayrıntılar…

ATV YAYIN AKIŞI

atv-yayin-akisi

SEN ANLAT KARADENİZ’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanan son bölümünde Vedat'ı kaçıran Nefes, Asiye, Nazar ve Mercan büyük bir sınavdan geçti. Vedat bir yolunu bulup Mercan'ın boynuna geçirdiği urgandan kurtuldu. Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edildi. Peki bu kadınların hayatını zindana çeviren Vedat bu savaşı kazandı mı? Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneden çıkabilecek mi?

Vedat kurtulmuştur. Cep telefonundan Nefes'i arar. Mercan'ın onu asmaya geldiğini anlatır. Kurtulduğunu ama başka birisinin asıldığını söyler. Nefes telefonu kapatır. Vedat, Mercan'ın Berrak'ı asması için dua eder. Yolda Fikret'i arayarak yardım ister. Bu sırada Mustafa Tahir'i arayarak kadınların bir işler çevirdiğini söyler. Tahir haberinin olduğunu onların bulunduğu yere gittiğini söyler.

Nazar,Berrak'ın evde olmadığını anlayınca, Murat'ı arayarak onun Vedat'ı öldüreceğini hemen yayla evine gitmesini ister. Mercan, arabanın gazına basmadan geçmişte Vedat ile ilgili yaşananları hatırlar. Arabayı hareket etmekte kararsızdır. Vedat'ın yerinde olan Berrak ölümle pençeleşmektedir. Mercan tam gaza basacakken Tahir yetişir. Mercan'ın yanına gittiğinde Nefes'in anlattıkları aklına gelir. Hemen eve girer. Berrak'ı ölümün kıyısından kurtarır.

Son güncelleme: 13:47 - 26.02.2019