Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benim Tatlı Yalanım 9. yeni bölüm fragmanı geldi! Benim Tatlı Yalanım 8. son bölüm izle
Benim Tatlı Yalanım 9. yeni bölüm fragmanı geldi! Benim Tatlı Yalanım 8. son bölüm izle
Benim Tatlı Yalanım 9. bölüm fragmanı Star TV ekranların yayınlandı. Son bölümde Suna'nın yazdığı notu bulan Nejat'tan beklenmedik bir teklif geliyor. İşte Benim Tatlı Yalanım son bölüm izleme linki...
Magazin 1 Ağustos 2019 - 22:12

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna’nın yazdığı notu okumasının ardından artık Nejat, gerçekleri biliyordur. Notu okunu bile Suna ise ne yapacağını bilmez. Nejat, akşam yemeği için davette bulunduğu Suna ayrıca sürpriz bir teklif yapar. İşte Benim Tatlı Yalanım 9. yeni bölüm fragmanı ve 8. son bölüm izleme linki…

BENİM TATLI YALANIM 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

BENİM TATLI YALANIM 9. BÖLÜM ÖNİZLEME 

Düşen dilek fenerindeki notu okuduktan sonra Nejat’ın aklı karışmıştır. Suna’ya nasıl davranması gerektiğini kestiremez. Suna, çalışma odasında dilek fenerini bulduğunda, Nejat’ın tuhaf hareketleri onun için bir anlam kazanır.

BENİM TATLI YALANIM SON BÖLÜM İZLE

Nejat, Suna’nın ona aşık olduğunu öğrenmiştir! Suna, Nejat’ın yüzüne nasıl bakacağını kara kara düşünürken, Nejat Suna’yı akşam yemeğine davet eder. Yemekte Nejat, Suna’ya hiç beklemediği bir teklifte bulunur. Suna’nın bu sürpriz teklife vereceği cevap ikisinin ilişkisini başka bir düzeye taşıyacaktır.

Son güncelleme: 14:45 - 05.08.2019